Haberler

17/03/2020

Virüslere Karşı Havanızı Temizleyin

"Çin’in Wuhan eyaletinde ortaya çıkan ve dünyada 118 ülkede görülen Covid-19 hava yoluyla bulaşan bir hastalık. Uzmanlar solunum yoluyla bulaşan Korona Virüs’e karşı evlerin ve iş yerlerinin sık sık havalandırılmasını öneriyor. İhlas Pazarlama Genel Müdürü Orhan Korkusuz, kapalı yerlerin havalandırılmasının yanı sıra havada uçuşan toz, mite ve virüslere karşı kapalı yerlerde havanın temizlenmesini önerdiklerini de söyledi."

Devam

Alerjik çocuklar için okuldaki hijyen evdeki kadar önemli

“Çocuğunuz alerjik rahatsızlıklara sahipse evinizi haftada üç kez, yarım saat temizlik robotu ile süpürün ve ardından yaz – kış mutlaka havalandırın” açıklamasında bulunan Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Ahmet Yıldırım, okul çağında olan, özellikle ana okuluna giden çocuklar için okulda da bu duruma dikkat edilmesi gerektiğini, alerjik şikayetler azalınca okul başarısının arttığını söyledi.

Devam
18/05/2016

Bir evin ihtiyacı olan her şey senetli satış kolaylığıyla

Yıllardır evinizin vazgeçilmezlerini üreten Türkiye’nin en yaygın satış ağına sahip markası İhlas Pazarlama, bir evin ihtiyacı olan tüm ürünleri tüketicileri için özenle kombinleyerek müşterilerinin beğenisine senetli alışveriş imkanıyla sunuyor.

Devam
26/12/2015

Sağlığınız için bol bol su için

İhlas Pazarlama, insan hayatı için oldukça önemli olan sağlıklı su ihtiyacını Aura Cebilon Su Arıtma Sistemleri ile karşılıyor. TÜBİTAK desteği ile Türk mühendisler tarafından geliştirilen Aura Cebilon, Türkiye’de üretilen ilk ve tek NSF (National Sanitation Foundation ) belgeli su arıtma sistemi özelliğini taşıyor.

Devam