Haberler

Alerjik çocuklar için okuldaki hijyen evdeki kadar önemli

“Çocuğunuz alerjik rahatsızlıklara sahipse evinizi haftada üç kez, yarım saat temizlik robotu ile süpürün ve ardından yaz – kış mutlaka havalandırın” açıklamasında bulunan Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Ahmet Yıldırım, okul çağında olan, özellikle ana okuluna giden çocuklar için okulda da bu duruma dikkat edilmesi gerektiğini, alerjik şikayetler azalınca okul başarısının arttığını söyledi.

Devam
26/12/2015

Sağlığınız için bol bol su için

İhlas Pazarlama, insan hayatı için oldukça önemli olan sağlıklı su ihtiyacını Aura Cebilon Su Arıtma Sistemleri ile karşılıyor. TÜBİTAK desteği ile Türk mühendisler tarafından geliştirilen Aura Cebilon, Türkiye’de üretilen ilk ve tek NSF (National Sanitation Foundation ) belgeli su arıtma sistemi özelliğini taşıyor.

Devam
08/10/2015

Aura Banyo Şofbeni’yle anında sıcak su evinizde…

İhlas Pazarlama tarafından kullanıcıların beğenisine sunulan Aura Banyo Şofbeni, Türkiye de ilk defa depo suyuyla çalışabilen, tüp rezistansa sahip 5 emniyet özelliğiyle göze çarpıyor. Ayrıca Aura Banyo Şofbeni; Çevreci A enerji sınıfıyla %99’a kadar enerji verimliği sağlayarak kullanıcısına elektrik ve su tasarrufu sağlıyor.

Devam