Haberler

Aura Quartz Soba ile sıcacık bir kış…

05/12/2015

Türkiye'de Quartz camla üretilen ilk soba olma özelliği taşıyan Aura sobalar, verimli, ekonomik, dekoratif ve pratik olması sebebiyle her alanda rahatlıkla kullanılabiliyor.

Tam 24 yıldır kalitesi ve tüketicisine verdiği güvenle hep ilkleri yaşatan ve sektöründe Türkiye’nin en çok satan markası olan Aura’nın son teknolojiye göre dizayn ettiği Aura sobalar, devrilmeye karşı emniyet ve otomatik olarak kapanma özelliğiyle göze çarpıyor.

Türkiye'de Quartz camla üretilmiş ilk soba olma özelliği taşıyan Aura sobalar, buharlı ve buharsız çalışabilme özelliğinin yanı sıra ısı ayarlama anahtarı sayesinde 24 saat istenilen sıcakta çalışabilerek kullanıcına büyük kolaylık sağlıyor. 

1600 ve 2000 modelleriyle tüketicinin beğenisine sunulan Aura sobalar,  kullanılan ortamda havayı nemlendirerek koku ve baş ağrısını önlerken içerisinde bulunan fan ısının çok daha hızlı yayılmasını sağlıyor. Ayrıca termostatı sayesinde kullanıcısına elektrik tasarrufu da sağlayan Aura sobalarda kullanılan quart camlar, su ile temas halinde çatlamıyor.

Sektöründe Türkiye’nin en yaygın servis ağına sahip Aura, son teknolojiyi kullanarak geliştirdiği ve TSE belgesine sahip Aura Quartz 1600 ve Aura Quartz 2000 modelleriyle kullanıcısına 3 yıl garanti sunuyor.

Diğer Haberler